AKG CS3 BU

کنترل کننده مرکزی میکروفن کنفرانس AKG مدل CS3 BU

از {{model.count}}
98,700,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستگاه کنترل کننده مرکزی میکروفن‌های کنفرانس AKG مدل CS3 با امکان اتصال 60 میکروفن، دارای حات‌های عملیاتی مختلف، امکان فعالیت همزمان 1، 2، 4 و 6 میکروفن، با قابلیت اتصال دو دستگاه مرکزی به یکدیگر جهت پشتیبانی از 120 میکروفن، مناسب برای کنفرانس‌های کوچک و متوسط


محصولات مرتبط

سیستم کنفرانس AKG مدل CS3 از کارآمدترین و محبوب‌ترین سیستم‌های کنفرانس است که با ارائه امکانات کاربردی، مدیریت کامل جلسه، افراد و روند مذاکره را برای مدیران فراهم می‌کنند.

این سیستم کنفرانس در مجموع از چهار بخش کنترل کننده مرکزی کنفرانس، میکروفون ریاست AKG CS3 CU ، میکرفون مخاطب AKG CS3 DU و کابل ارتباطی AKG CS3 EC تشکیل شده است. این چهار بخش به صورت مجزا عرضه شده‌اند. بنابراین شما می‌توانید متناسب با نیاز خود هر تعداد میکرفن که می‌خواهید تهیه کنید.
کنترل کننده همه کاره

CS3 BU کنترل کننده کنفرانس است که به عنوان مرکزی، تنظیمات مربوط به اتصال و ارتباط میکروفون، تعریف عملکردهای مختلف و سایر تغییرات با استفاده از این دستگاه انجام می‌شود. این کنترل کننده می‌تواند همه ورودی‌ها و خروجی‌های مورد نیاز برای نصب میکروفن‌ها را فراهم کند تا کاربران برای کار با این سیستم محدودیتی نداشته باشند.

این کنترل کننده برای اجرا و مدیریت جلسات و کنفرانس‌هایی با مقیاس کوچک تا متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که AKG این کنترل کننده را به 60 ایستگاه مجهز کرده است. بنابراین می‌توانید حداکثر 60 میکروفن را به این دستگاه وصل کرده و یک کنفرانس بحث 60 نفره را برگزار و مدیریت کنید.


مجهز به چهار حالت عملیاتی

برای استفاده از Base Unit ای کی جی، چهار حالت عملیاتی وجود دارد. بنابراین کاربران می‌توانند با استفاده از این دستگاه، هریک از حالات Override, Free, Normal و Request را فعال کنند. به این ترتیب، مدیریت جلسه کنفرانس با انعطاف پذیری و بازدهی بالاتری انجام خواهد گرفت.


امکان فعالیت همزمان میکروفون‌ها

در هر جلسه کنفرانس، طبیعتا تعدادی از حاضران در جلسه می‌توانند به صورت مکالمه کرده و مذاکره داشته باشند. با توجه به این موضوع AKG روی این کنترل کننده واحد، قابلیتی قرار داده است تا کاربران 1، 2، 4 یا 6 میکروفن را به صورت همزمان روشن کنند. به این ترتیب، حین برگزاری کنفرانس ضمن اینکه تعداد مشخصی از کاربران با هم صحبت خواهند کرد، احتمال هرج و مرج، بی نظمی و برهم خوردن نظم جلسه کاهش پیدا خواهد کرد.


قابلیت اتصال دو دستگاه BU

از دیگر قابلیت‌هایی که AKG روی این کنترل کننده کنفرانس طراحی کرده است، می‌توان به قابلیت اتصال همزمان دو دستگاه CS3 BU به هم اشاره کرد. با وجود این قابلیت، می‌توان دو کنترل کننده را به هم وصل کرد تا 120 کاربر همزمان در جلسه حضور داشته باشند و بتوانند از میکروفون‌های کنفرانس استفاده کنند. با استفاده از تنظیمات روی این کنترل کننده، می‌توانید صدای خروجی میکرفن‌ها را تا سه برابر افزایش دهید. طراحی کاربردی و قابلیت‌های متنوع این سیستم، آن را به کنترل کننده کنفرانس بسیار کارآمد تبدیل کرده است.


ویژگی‌ها

  • امکان اتصال 60 میکروفون
  • فعالیت همزمان 1، 2، 4 و 6 میکروفن
  • حالات عملیاتی مختلف
  • اتصال دو BU برای پشتیبانی از 120 میکروفن
  • پاسخ فرکانسی 50 هرتز تا 20 کیلو هرتز
  • مناسب برای کنفرانس‌های کوچک و متوسط

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...